Pro uživatele telefonů Meizu se blýská na lepší časy a podle nejnovějších zpráv nepotrvá dlouho a konečně bude uvolněna verze Flyme 5.0 založená na Androidu 5.0 Lollipop. Původní slib špiček Meizu zněl do konce měsíce března, ale ze včerejšího oznámení vrchního Flyme inženýra Yang Yana vyplývá, že veřejná betaverze by měla spatřit světlo světa dokonce již příští týden.

Na světě už jsou i první obrázky objasňující pozadí firmwarového updatu a je tedy zřejmé, že Flyme 5.0 bude založen na jádru Androidu 5.0.2 a nejnovější beta verze je označena jako 5.03A. S největší pravděpodobností se nejdříve updatu dočkají dva nejvyšší modely značky, tedy MX4 a MX4 Pro, ale ani zbytek porfolia by neměl přijít zkrátka v dohledné době. Jen podotýkám, že se bude jednat o beta verzi, což ale u Meizu značí obvykle v podstatě zcela hotovou variantu systému, kterou můžete bez obav instalovat. Uvidíme, co z vymožeností Lollipopu se do nového Flyme celkově dostane a jak tento zásadní update změní kvalitu života uživatelů.

Android-powered-Flyme-beta-leak

[Zdroj][Via]
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.