OnePlus nás již před Vánocemi minulého roku namlsali svou chystanou powerbankou. V tu dobu jsme byli přesvědčeni, že tento produkt se dostane na trh ještě před Novým rokem, a to jak na světový, tak i na  čínský, který je více než o měsíc posunut. Nestalo se však a OnePlus nás nechali dlouho čekat, až jsme skoro zapomněli.

Nyní se tedy zdá, že čekání je u konce a 17. března/marca se konečně dočkáme uvedení tohoto produktu na trh. Zopakujme si tedy co nás čeká v balení. OnePlus power banka má rozměry 142,8 x 72,6 x 16,2 mm, což ji neřadí zrovna mezi drobečky. Na druhou stranu však nabízí kapacitu 10000 mAh a dva USB sloty s 5V / 2A výstupem k napájení dvou zařízení současně. Indikace kapacity je zajištěna čtyřmi led diodami v modré barvě na boku powerbanky. Powerbanka disponuje i velmi zajímavým designem, dostupná by měla být ve dvou barvách – černé a bílé.

Zajímavá je i cena tohoto zařízení, která je stanovena pro český trh na 484,- Kč a 15,99 Euro na Slovensku. To, jestli bude možné power banku objednat bez pozvánky není zatím jasné, ačkoli se to nabízí. Z minulosti však máme zkušenost, že jakmile bylo uvedeno nové příslušenství, bylo také po několika minutách na několik týdnů vyprodáno. Takže pokud máte vážný zájem o koupi, doporučuji v daný den sledovat oficiální e-shop OnePlus.net.

[zdroj]
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.