Důvěryhodnému čínskému zdroji, Ubuntu Team, unikla na čínskou sociální síť Weibo nová zvěst o chystaném a utajovaném projektu společnosti Meizu, která nyní patří k velmi vyhledávaným producentům mobilních zařízení díky modelům MX4 a MX4 PRO. Již nedávno jsme vás informovali o možné spolupráci společností Meizu a Nokia, kterou však šéf Meizu, Li Nan, dementoval. Ale jak se říká, na každém šprochu pravdy trochu.

Podle nejnovějších spekulací se připravované zařízení bude honosit názvem „Supreme“ a Nokia by se na něm měla podílet nějakým hardwarem. O jaký se bude jednat, není úplně známo.

Meizu a Nokia _1

Dá se však očekávat a je dost pravděpodobné, že Nokia poskytne Meizu svůj nejvyšší model fotoaparátu, tedy senzor s 41 megapixely, který jsme již mohli v minulosti vidět právě na jedné z vlajkových lodí společnosti Nokia. „Nejvyšší“, jak v překladu zní název chystané novinky, by tak byl osazen jednou ze špiček fotografického hardwaru, což může potěšit fanoušky fotografie a nabídnout to nejlepší i díky snímači s technologií Pure View.

Meizu a Nokia _2

Nechme se tedy překvapit, co pro nás Meizu chystá. My určitě budeme sledovat tuto kauzu a jakmile bude více informací, tak vás budeme bezprostředně informovat o dění okolo tohoto zajímavého projektu.

[zdroj]
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.