Drby a zvěsti ohledně nové vlajkové lodi od LeTV nám začínají nabírat konkrétních obrysů, jelikož se LeTV X600 objevilo v TENAA databázi.
Již od vydání první LeTV ROM tato společnost uvažovala o svém vlastním smartphonu, s tím, že by rádi dali na trh „o něco lepší iPhone“ a jak nám tvrdí hlasy zevnitř společnosti, ty „lepší iPhony“ by mohly být rovnou tři.
Co se tedy objevilo v TENAA? LeTV X600 bude mít 5,5-palcový 1920 x 1080 displej a samotný telefon bude mít rozměry 147,8 x 74,2 x 9,4 mm, což je ve skutečnosti kratší a užší než iPhone 6 plus, ale o pár mm tlustší. Také dle fotografií nám to přijde trochu méně jako iPhone a o něco více jako Meizu MX4.
Co se týče dalších specifikací LeTC X600, tak máme potvrzeno, že telefon poběží na Android 5.0 Lollipop se 2GB RAM a procesorem o taktu 2,2 GHz (což bude buď nový čip od Mediateku nebo Snapdragon 810). Interní paměti bude 16 GB (s tím, že další verze – větší, budou k dispozici také), zadní fotoaparát je 13 megapixelový a přední je 5 megapixelový.
Vypadáto, že nás tento telefon zajímá čím dál víc. A co vás?
[Via]