Čím více se blíží uvedení další vlajkové lodi společnosti ZTE a její obchodní značky Nubia, tím více se objevují i další informace. Nyní se povedlo odkrýt i část specifikací Nubie Z9, a to díky úniku z AnTuTu. Samotná Nubia Z9 bude představena již za několik dnů, přesně 26.3.2015, více zde.

Ačkoli o Nubii Z9 již víme skoro vše, tak musíme konstatovat, že společnosti se poměrně dlouho dařilo tajit veškeré informace o tomto novém přírůstku. Dokonce by se dalo spekulovat o úmyslném vypuštění tzv. „spy“ snímků v době konajícího se MWC v Barceloně a tím nalákání fanoušků této značky na velmi prémiově vypadající telefon. Tyto snímky jsme vám přinesli v nedávném článku, zde.

Nyní prosákly internetem další informace, které potvrzují i domnělé specifikace této nové vlajkové lodi. Uniklá data tentokrát postihl velmi vyhledávaný a populární benchmark AnTuTu. Ze specifikací vyčteme, že nás čeká další telefon s velmi diskutabilním procesorem od Qualcomm, tedy Snapdragonem 810. Nevíme však o jaký z připravovaných modelů se jedná, poněvadž se očekávají opět tři verze tohoto populárního chytrého telefonu. Dle velikosti displeje (5,2 palce) se dá očekávat, že se nebude jednat o tu nejvyšší verzi. Přesto zaujme svou skoro nekompromisní výbavou s již výše zmíněným procesorem. Ten bude podporován grafikou Adreno 430, 3 GB RAM pamětí a 32 GB úložným prostorem. To, jestli bude rozšiřitelná, se dozvíme pravděpodobně až na oficiálním představení.

Nubia Z9 specifikace

Mobil bude velmi dobře vybaven i po fotografické stránce, vpředu najdeme 8Mpx snímač a vzadu 16Mpx senzor. Systém poběží na Android 5.0.2 Lollipop.

Dalo by se říci, že je na co se těšit. Uvidíme na jak vysokou cenu společnost telefon ocejchuje.

[zdroj][zdroj]