ZTE se docela podařilo udržet svou novou vlajkovou loď Nubia Z9 v utajení, zprávy o telefonu se k nám dostaly až u příležitosti MWC a nyní jsme se dozvěděli, kdy dojde k oficiálnímu představení.

Dojde k němu na akci konané v Pekingu dne 26. března 2015. Už jsme viděli pár uniklých fotografií Nubia Z9, na kterých jsme mohli pozorovat konstrukci ze skla a slitiny, což hodnotíme jako velký pokrok v porovnání s plastovým tělem Z7.

Takže, předpokládáme, že se ZTE bude držet svého osvědčeného schématu a představí 3 verze Z9, levnější Nubia Z9 Mini a také Nubia Z9 Max s podobným designem, ale za nižší cenu než než bude top model Nubia Z9.

Je možné, že Nubia Z9 přijde rovnou s operačním systémem Android 5.0 Lollipop a uvidíme v top modelu čip Snapdragon 810, stejně jako jsou pravděpodobné i high-end MediaTek čipy v levnějších verzích. Velikost paměti RAM by se měla pohybovat mezi 2 až 3 GB a podpora dvou SIM také nebude pro Nubiáky nic nového.

Jakmile budeme vědt více, zde se to dočtete.

[Zdroj]
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.