OnePlus mají připravený nový tajemný přístroj, který uvedou v dubnu/apríli na trh. Určitě by se však nemělo jednat o OnePlus Two, uvedení tohoto přístroje bylo posunuto až na druhou část roku. Jako důvod se neoficiálně uvádí nejistota s procesorem Qualcomm Snapdragon 810 v souvislosti s jeho stabilitou výkonu. Každopádně než se pustíte do odhadování, o co vlastně může jít, tak nám dejte prostor, abychom vám pomohli s tím, co můžete rychle vyloučit.

V minulosti se často skloňovala dvě různá zařízení, která by v budoucnu mohla rozšířit současné portfolio značky. Především tablet již několikrát rozvířil debaty mezi fanoušky na jejich fóru, ale také chytré hodinky, které jsou nyní obrovským trendem na trhu, jenže… Pokud jste si tedy mysleli, že to bude jeden z těchto produktů, tak na to rychle zapomeňte. Carl Pei (CEO OnePlus) potvrdil uvedení nového přístroje v příštím měsíci, ale také rychle utnul výše uvedené možnosti a to jak v současnosti, tak již i několikrát v minulosti.

OnePlus-logo_jpg

Zbývá však ještě mnoho možností, které může OnePlus uvést v dubnu/apríli. Mezi možné kandidáty patří chytrý fitness náramek/tracker, nebo nyní, po vzoru Xiaomi, například kamera a nebo „nejvíce za vlasy přitažený tip“, jakási alternativa k iPod Touch s Android prostředím. Bohužel, zatím nemáme jedinou indicii, která by nám více poodhalila, co to vlastně OnePlus chystá uvést.

Co však máme potvrzené z úst Carla Peie je, že se bude jednat o novou kategorii produktů v jejich portfoliu. Takže nám nezbývá posečkat do dubna/apríla, kdy se dozvíme více. Každopádně i tuto otázku bychom rádi směřovali na Carla a jeho tým, který bude hostem úterní konference v Praze.

OnePlus - expanduje na další trhy

Pokud máte také otázky, směřující k týmu OnePlus a nemáte šanci se zeptat sami, pokusíme se je položit za vás. Vaše otázky můžete uvést níže v diskusním fóru a my se pokusíme zjistit na ně odpověď při samotné úterní konferenci, která se koná u příležitosti uvedení přístroje na český trh.

[zdroj]
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.