Pojďme se dnes podívat, co se na nás před víkendem upeklo na poli slev. Poptal jsem se v Coolicool, jaké akce si připravili pro své zákazníky a dnes máme výběr docela obsáhlý. Výprodej EU skladu, sleva na tablet a hot deal na jeden Elephone.

Nejdřív se podívejme na EU sklad. Po celý březen/marec se chystá „Smartphone clearence sale„, ve které dostaly slevový kupón na 20 dolarů mimo jiné Lenovo S860, Elephone P2000, Doogee DG310 Voyager 2 a Huawei Ascend Mate.  Celkově to vypadá na větší úklid evropského skladu, neboť zlevněné telefony jsou podpořeny ještě kupónem ve tvaru CLEARANCECC . Tedy první akci najdete pod tímto odkazem a zopakuji, že se jedná o EU sklad, tedy žádné poplatky pro dopravce a DPH.

Jako další tady máme 24% slevu na tablet Cube Talk 9X 32GB U65GT, což je 9,7-palcový tablet, taktéž se nacházející v EU skladu, s osmi jádrovým procesorem MT8392, 2 GB RAM a 32 GB ROM. Android 4.4, 3G modul a 9600 mAh velká baterka, patří mezi zřejmé taháky tohoto tabletu. U tohoto se neaplikuje kupón, finální cena je již vidět po slevě zde. Opět připomenu EU sklad, tedy žádné další poplatky, ni DPH.

A jako poslední zde máme akci na Elephone P3000S, který je zlevněn na 179,99 dolarů, a to v akci, která skončí za (v době, kdy tento článek píšu) 60 hodin. Pouhých 10 kusů v nabídce, která se tento měsíc zopakuje ještě dvakrát. Elephone P3000S je telefon s osmi jádrovým MT6592 a přidaným LTE modemem, 2 GB RAM, 16 GB ROM, 5-palcovým displejem a Androidem ve verzi 4.4.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.