Nedávno jsme vás informovali o chystaném smartphonu Lenovo Vibe Z3 Pro (Shot) a dnes tady máme další informace o novinkách, které se objeví v březnu/marci na MWC. Tentokrát unikly fotografie hned několika zařízení a všechny se společnosti Lenovo opravdu povedli, alespoň co se designu týká.

Lenovo Vibe S1

Tento model cílící na příznivce „selfie” fotek přijde v několika barevných kombinacích a bude poměrně tenký a lehký.

Vibe S1

Lenovo Vibe X3

V tomto případě se jedná nejspíš o nastávající vlajkovou loď. Nabídne 5,5 palcový displej, čtečku otisků prstů, 20 MPx fotoaparát a dvojici reproduktorů.

Vibe X3Vibe X3 profileVibe X3 back

 

Lenovo Vibe P1

Nezapomnělo se ani na ty, kterým nevadí navíc nějaký ten milimetr v pase, ale za to požadují nadprůměrnou výdrž. Zde najdeme akumulátor s kapacitou 4000 mAh a s podporou rychlého nabíjení. Výkon zajistí 64-bitový, osmi jádrový procesor s LTE zatím neznámého výrobce a 2GB operační paměti.

Vibe P1

Lenovo Vibe P1 Pro

Jak už název napovídá, jedná se o mírně vylepšený předchozí model, který dostane 5000 mAh baterii a snímač otisků prstů umístěný na přední straně.

Vibe P1 pro

Lenovo Vibe Max

Nakonec se nám představí největší smartphone, jenž bude osazen 6-ti palcovým displejem s QHD rozlišením, opět snímačem otisků prstů a možná se dočkáme i stylusu.

Všechny novinky by měly disponovat OS Android Lollipop a budou představeny na MWC 2015 v Barceloně na začátku března/marca.

[zdroj]

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.