Společnost HTC pomalu, ale jistě, rozesílá pozvánky na MWC 2015, kde by snad mohl být představen zbrusu nový stěžejní produkt této společnosti. Ano, hovoříme o HTC One (zřejmě) M9. O této chystané novince koluje již delší dobu spousta fám a spekulací a my se o HTC (M9) zmiňovali zde a zde.

Další spekulace, dost možná založené jen na renderu HTC (M9), naznačují, že by nové zařízení mělo být osazeno poslední generací reproduktorů BoomSound z dílny Bose Corporation, která je leadrem světového trhu v oblasti audio zařízení.

HTC je pověstná tím, že do svých zařízení vkládá vždy kvalitní reproduktory. Přestože jsem kdysi vlastnila telefon HTC, nemůžu tuto skutečnost ani potvrdit ani vyvrátit, neb jsem obdařena absolutním hudebním „hluchem“ a audio výstupy z jakéhokoli telefonu jakékoli značky mi připadají v podstatě stejné.

This slideshow requires JavaScript.

Podle obrázku můžeme usoudit, že spodní část telefonu doznala designových změn. Reproduktory budou zřejmě menší a zaoblené. Mějme však na paměti, že se jedná pouze o render, byť patrně vychází z reálných podkladů. Těžko tedy říct, zda společnost HTC vůbec uvažuje o této designové změně. A pokud ano, budou ony zmenšené a zapuštěné reproduktory ovlivňovat kvalitu zvuku k lepšímu či horšímu?

[Zdroj]