Gionee se připravuje na akci MCW v Barceloně a zde se chce prezentovat svými novými ultra tenkými telefony. Tato značka vystoupila z šedi ostatních čínských producentů díky svým modelům Elife S5.5 a S5.1, které ve své době patřily k těm nejtenčím na světě. Vlastně Gionee je ten výrobce, který nastartoval celý ten humbuk kolem ultraslimů. Takže není velkým překvapením, že do Barcelony jede s tím, že překoná všechny ostatní a tím se opět vrátí na nejvyšší stupínek v tomto ranku.

Gionee po svých Elife S5.5 a S5.1 představí Gionee Elife S7, který má tloušťku neuvěřitelných 4,6 mm. Tím sesadí dosavadního krále Vivo X5 Max a také ještě neuvedeného, ale již představeného, nekorunovaného krále Coolpad IVVI K1 mini se 4,7 mm v pase. Upřímně, Gionee může jen doufat, když sledujeme tento lítý boj o prvenství, že než bude představeno Elife S7, tak někdo další nepřispěchá s ještě tenčí konstrukcí.

Podle dosavadních zpráv bude Gionee Elife S7 mít v pase 4,6 mm a zdá se, že níže uvedené uniklé snímky to jen potvrzují. Jedná se o uniklá data, která nejsou nikým potvrzená, takže o pravosti se dá zapochybovat, na druhou stranu, nikdo ani nevyvrátil, že se jedná o podvrh.

Samotný telefon by měl v sobě skrývat operační paměť s 2GB. Běžet by měl již na Android 5.0 Lollipop. Další informace nebyly zatím odkryty, takže se můžeme těšit na 2.března/marca, kdy bude telefon představen se vší parádou.

[zdroj]
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.