Po nedávném skandálu se Ulefone snaží o přízeň svých fanoušků a tak vyhlásila akci, kdy pokud najdete nějakou chybu, dostanete dárek zdarma!

Oficiální vyjádření společnosti:

My, společnost Ulefone, se velmi snažíme být značkou upřímnosti. Ačkoliv se teď cítíme jako batole, snažíme se jít dál a spokojenost uživatelů našich produktů je u nás na prvním místě. Samozřejmě, udělali jsme chybu, možná proto, že jsme byli tak nedočkaví a chtěli telefony představit co nejrychleji.

Upřímně se omlouváme za nás všechny. Od této chvíle by se žádné chyby od nás již neměly opakovat. Pokud by se nějaká chyba přece jen objevila, klidně nás na ni upozorněte, kdykoliv. Pokud chybu potvrdíme, okamžitě ji napravíme a vy budete odměněni malým dárkem od naší společnosti.

Bez ohledu na to, jak bude teď naše značka vypadat, my, Ulefone, slibujeme, že budeme ke každému uživateli a fanouškovi plně upřímní a chceme být opravdu dobrou a spolehlivou firmou.

Doba trvání akce “Dárek za upozornění na chybu”: 6. únor/február – 31. prosinec/december

PRAVIDLA AKCE:

  1. Sledujte FB stránky Ulefone:

—> https://www.facebook.com/uleFoneMobile

2. Odměneni dárkem můžou být za danou chybu pouze první 3 uživatelé

3. Každý uživatel může být odměnen pouze jednou. Je jedno, jestli najdete 1 nebo 2 chyby, obdržíte pouze jeden dárek

4. Mluvnická chyba se do akce nepočítá

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.