Poslední dobou nám rostou nejen úhlopříčky mobilních telefonů, ale i tablety nezůstávají pozadu a nově ohlášený Cube iWork 11 je toho jen dalším důkazem. Čínský výrobce Cube má velmi dobrou zkušenost s výrobou kvalitních tabletů, podporujících 3G a tentokrát se v Říši Draka rozhodli vyprodukovat Windows tablet s plnou podporou i telefonních funkcí, což rozhodně není obvyklé.

Cube iWork 11 bude disponovat 11.6″ úhlopříčkou displeje s rozlišením 1920 x 1080 pixelů, čtyřjádrovým procesorem od Intelu z řady BayTrail (můj odhad je obvyklý Z3735), 2 GB RAM a 64 GB eMMC úložiště. Komu by místo nestačilo, tak bude přítomen i slot na microSD karty, dále pak HDMI výstup, Bluetooth 4.0 a inzerovaná podpora GSM/WCDMA s plnou podporou telefonních funkcí. Systémem pak samozřejmě předinstalované Windows 8.1 a musíme si počkat na podrobnější info o předpokládané ceně a datu vydání.

270070

[Zdroj]
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.