Zdá se, že vývoj nového operačního systému pro chytrý telefon OnePlus One je v plném proudu. Nedávno jsme vám představili název pro mezinárodní trh OxygenOS.  Na internetu se též objevilo zajímavé video s boot režimem. A nyní tu máme další snímky s předpokládaným vzhledem tohoto, fanoušky netrpělivě očekávaného operačního systému.

Operační systém je vyvíjen ve dvou verzích, jedna pro mezinárodní trh pod názvem OxygenOS, a ta druhá pro domácí čínský trh, kde dostane název H2OS. Především pro ten mezinárodní trh to pro společnost znamená určitou výzvu v konfrontaci se současným CyanogenMod OS.

Zatímco hlavní rysy nové ROM jsou stále ukryty pod pokličkou, tak zde máme několik prvních náhledů jak by mohlo rozhraní OxygenOS vypadat. Zdá se, že společnost dostojí své vizi, tedy vyvinout pokud možno čistý a jednoduchý operační systém.

Rozhraní s ikonami působí velmi plochým designem. Vypadá to, že se můžeme těšit na jednoduché a funkční rozhraní, které by mohlo i dobře vypadat.

Edit: přikládám nyní zveřejněné video na FB profilu OnePlus.

 

[zdroj] [zdroj]
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.