Švýcarský výrobce MyKronoz představil hodinky ZeClock se stupňem krytí IP54, které za klasickým designem ukrývají moderní technologie.

ZeClock disponují OLED diplejem s rozlišením 96 x 32 pixelů, pomocí kterého informují o příchozím hovoru, SMS nebo například aktivitě na sociálních sítích, aniž byste se museli dívat na telefon. V kompaktním těle s rozměry 45 x 15 mm se našlo místo i pro mikrofon a reproduktor, díky kterým vyřídíte hovory přímo ze zápěstí. ZeClock také podporují Google Now a Siri. Spárování probíhá pomocí Bluetooth 4.0 a o přesný chod hodinek se stará strojek Quartz. Vestavěný akumulátor o kapacitě 200 mAh slibuje výdrž až 4 dny nebo 3 hodiny hovoru.

ZeClock-familly

Pro aktivní jedince určitě přijde vhod 6-osý akcelerometr, který zaznamená každý náš krok a tak budete mít přehled o pohybové aktivitě. Hodinky lze použít i jako dálkovou spoušť fotoaparátu. ZeClock vás upozorní i v případě, že se vzdálíte od svého smartphonu a zabrání tak případné ztrátě.

aa

MyKronoz ZeClock jsou dostupné v několika barevných kombinacích za cenu 99 dolarů a jsou kompatibilní s OS Android od verze 4.3, kde je podmínkou Bluetooth 4.0 a iOS 7+.

[zdroj] [zdroj2] [zdroj3]