Coolpad GreatGod X7 se ukázuje být zajímavým telefon neohrožujícím váš rozpočet, jelikož přichází s cenou 255 dolarů, tloušťkou pouhých 6,45 mm a s tělem ze skla a kvalitní hliníkové slitiny.

S 5,2-palcovým Super AMOLED displejem o rozlišení 1080p, a poháněný osmijádrovým Mediatek MT6595 o taktu 2,3 GHz, 3 GB RAM, 16 GB ROM a podporou SD karet se jeví býti moudrou volbou pro n8s fanoušky čínských smartphonů. I když se jedná ještě o 32-bitový SoC, nabízí stále dostatek výkonu. Pro doplnění specifikací uveďme 13MP zadní fotoaparát a 8 MP přední. Operačním systémem bude Android 4.4.2 KitKat, doplněný rozhraním Cool UI 6.0.

Coolpad GreatGod X7 bude nabízen v šampaňské, růžové, bílé a modré barvě a údajně se dočkáme i Snapdragon 801 varianty určené pro globální distribuci. Kdy bude tento telefon uveden na trh ještě oznámeno nebylo, ale zde se to dozvíte. Stay tuned!

[Zdroj] [Via]
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.