Byly publikovány první “hands on” fotografie nového Meizu M1. Koukněte se na fotografie a zanechte nám v komentářích názor, zda se vám líbí.
Pokud jste nečetli naše články z minulých dnů, možná nevíte, že ve středu měla společnost Meizu velký den a představila mnoho zařízení, jako Meizu M1 Note s Qualcomm procesorem, chytrá zařízení do domácnosti a taky již zmíněnou hvězdu akce Meizu M1 (menší bráška M1 Note).

This slideshow requires JavaScript.

Telefon stojí pouhých 699Y (2800,-KČ) a překvapí i zároveň zklame svými specifikacemi.
Hardware Meizu M1 je na dobré úrovni, nabízí 5 palcový HD displej, 64bit procesor, LTE, 13MPx zadní a 5MPx přední kameru, 2610 mAh baterii a podporu microSD karet. Nicméně kapacita paměti RAM činí pouhý 1GB a ta už je v dnešní době považována za nedostačující. Další věc, která zamrzí je, že pro nás nejdůležitější verze WCDMA/FDD nebyla oznámena, takže M1 (zatím) bude plně funkční pouze v Číně.
Meizu M1 má mnoho společného se svým větším bratrem M1 Note, ale nemůžeme se zbavit pocitu velké podobnosti s iPhone 5C. Více vám napoví fotografie.
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.