Společnost Ulefone se rozhodla, že nás zřejmě brzy zmasíruje záplavou svých modelů, o kterých toho zatím moc nevíme. Sotva na nás vypustila info o čtečce otisků prstů ležící na stole jejich inženýrů s kódovým označením 3022, vypustila na svém Facebooku zprávu „Good thing is coming soon!“, což nám indikuje, že ještě jiný model mimo 3022 bude v brzké době představen.

Mělo by se jednat o model se jménem Ulefone Be X. Jelikož víme, že „čtečka“ s označením 3022 by měla být venku do konce jara 2015 a Ulefone Be X by měl být představen ještě dříve, tipujeme to na únor/březen 2015.

ulefone-be-x-1

A co o tomto dalším „killer“ modelu z dílny Ulefone víme? Ulefone Be X bude 4,5-palcový telefon, což kvitujeme s povděkem, jelikož mnoho takto velikostně sestrojených telefonů nevídáme, bude poháněn osmijádrovým procesorem, který bude doplňovat 1GB Ram. Použitý displej bude IPS panel od LG s OGS a QHD rozlišením. Zadní fotoaparát bude 8MP s F/2.2 a zabijácká má být především jeho cena, která by se měla dostat pod 100 dolarů!

 

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.