Včerejšek byl pro společnost Meizu skoro až legendární. Bylo představeno mnoho produktů, jako nový smartphone, chytré produkty do domácnosti a taky Meizu M1 Note s Qualcomm procesorem!
Standardní verze Meizu M1 Note je vybavena procesorem společnosti MediaTek, MT6572. Nová verze, speciálně vyrobená pro China Telecom, je vybavena procesorem Qualcomm Snapdragon 615, kterému sekunduje grafický čip Adreno 405 a 2GB RAM.
Screen-Shot-2015-01-28-at-11.33.16-am
Pokud bych měl porovnat výkon procesoru MediaTeku s Qualcomm, nenašel bych mnoho rozdílů, ba naopak, Snapdragon 615 je o něco slabší. Nicméně, co to znamená pro nás z hlediska businessu a budoucnosti? V Meizu vždy používali procesory Samsungu nebo MediaTeku. Tato spolupráce s Qualcomm může znamenat, že možná již brzy budou Meizu telefony právě s procesory Qualcomm, které jsou považovány za jedny z nejlepších pro mobilní telefony. Představte si Meizu MX5 s Qualcomm Snapdragon 810. Vize je to určitě krásná, uvidíme, jak to vše nakonec dopadne.
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.