Vedle Messengeru a Hangouts je WhatsApp jednou z nejpoužívanějších komunikačních služeb. Pomocí této služby můžete posílat textové a zvukové zprávy, videa, obrázky atd. V těchto dnech tvůrci aplikace umožnili spravovat WhatsApp i přes webové rozhraní, což je vynikající zpráva, protože se můžete připojit vlastně odkudkoliv. Webová služba se nachází na adrese web.whatsapp.com.

Co se ovšem skrývá za názvem WhatSim? Zdá se, že díky popularitě WhatsApp se spousta firem snaží získat trochu toho úspěchu i pro sebe. A tak vznikl WhatSim. Ono totiž užívání mobilního WhatsAppu vyžaduje stabilní připojení. To si uvědomil italský operátor Zeromobile a vyvinul SIM kartu WhatSim. Tato SIM karta vás bude stát 10€ na jeden rok a umožní vám chatovat s lidmi po celém světě bez omezení.

WhatSim-2-e1421917730124

Dostupnost této služby je ve 150 zemích včetně ČR a podporuje ji na 400 mobilních operátorů. Máte-li v plánu posílat také obrázky, videa, hlasové zprávy nebo sdílet údaje o poloze, budete muset zaplatit ještě 5 Euro navíc. What SIM využijete především v situaci, kdy často cestujete do zahraničí a nechce se vám platit vysoké poplatky za mobilní data/roaming.

Více o WhatSim kartě a službě se můžete dozvědět na oficiálních stránkách zde a kartu samotnou můžete objednávat tady.

[Zdroj] [Zdroj]