Loni v březnu/marci spatřil světlo světa Oppo Find 7, takže je určitě ten pravý čas na to, aby se objevil jeho nástupce. Vzhledem k tomu, že je veřejným tajemstvím, že Oppo pilně pracuje na dalším modelu řady Find, bylo jen otázkou času, kdy se objeví nějaká ta uniklá fotka, která naznačí, jak by mohl nový Oppo Find vypadat.

Uniklá fotka údajného Find 9 a fámy, které se kolem ní šíří dokazují, že Oppo pracuje na nástupci Find 7 a asi se jim líbí pouze lichá čísla, takže další v řadě Find nebude Find 8, ale Find 9.

52f_eb5f26acgw1eobdg6rnrvj209e0gogmc

Další spekulace říkají, že Find 9 bude osazen procesorem Snapdragon 810, který by se mohl v letošním roce stát hitem. Šušká se taky, že displej by měl mít Quad HD rozlišení a nebude prý chybět 4 GB RAM.

Na snímku můžeme vypozorovat velmi úzké rámečky kolem displeje, takže i samotný displej by mohl mít větší úhlopříčku. Ovšem jsou to jen fámy, spekulace a jedna uniklá fotka. Jaká bude realita se dozvíme v dohledné době. Hovoří se totiž i o tom, že Oppo Find 9 by mohl být prezentován v březnu na MWC v Barceloně. Ale i tuto informaci je nutno brát s rezervou.

[Zdroj]