Apple iPhone 6 se často stává terčem vtipů a posměšků. Nejsem zrovna příznivcem tohoto pošťuchování obou znepřátelených táborů, přesto se však občas objeví povedená reklama, nebo video, které stojí za shlédnutí. V nedávné minulosti to byla například upoutávka na OPPO R5 (zde). Nyní do vroucího oleje přililo svou troškou i Xiaomi.

Xiaomi je známo svými vtipnými videi propagujícími vlastní výrobky (tedy alespoň v Číně, nebo v komunitě MIUI). Většinou si však vystačili pouze s vlastním produktem. Jenže s jídlem roste chuť a nyní si pro propagaci své horké novinky NOTE vzali na paškál svého současného největšího konkurenta, ale také svůj vzor zároveň, tedy Apple iPhone 6. Na Youtube najdete mnoho videí, které si různými způsoby střílí z tohoto velmi populárního telefonu. Jednou z příčin je i jeho vystouplá optika fotoaparátu na zadní straně telefonu a právě tento nešvar se snaží video návod řešit.

Ve videu vystupuje i jeden ze zakladatelů společnosti, Bin Lin. Pomocí jednoho tradičního kuchyňského nástroje, který se určitě najde v každé domácnosti ukazuje, jak napravit tento malý problém iPhonu 6. Stačí pouze tři údery a máte …. Video sklízí obrovský ohlas, což opět nahrává Xiaomi do karet. Obzvláště nyní, kdy představilo svou novou vlajkovou loď Xiaomi Note a Note Pro (více zde).

A abyste si nemysleli, že Xiaomi vtipkuje pouze na účet konkurenční produkce, tak níže přikládám několik dalších videí – pro zajímavost nebo pobavení.

[zdroj]
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.