Pojďme se podívat jaké slevové kupóny se nám podařilo pro vás zajistit v dnešní dávce slev. Jedná se celkem o tři zajímavé novinky, přičemž čistě náhodou budeme všechny v brzké době i recenzovat.

Doogee DG700

DOOGEE-DG700

První zde máme odolnou novinku od Doogee, model DG700. Jeho hlavním tahákem je voděodolnost a prachuodolnost, výbavou nás tento 4,5 palcový telefon nepřekvapí jelikož se jedná o starou známou kombinaci čtyřjádrového MTK6582, 1GB RAM a 8GB ROM. Slevový kupón je „DDG700“ a zajistí vám slevu 18 dolarů. Doogee DG700 je dostupný pod tímto odkazem.

Ulefone Be Pro

ulefone_be_pro

Horká novinka od Ulefone – model Be Pro, se v brzké době vydá k nám na testy a jsme na ni hodně zvědavi. Desing aka OPO, zajímavá výbava a příjemná cena nám dává tušit, že by se mohlo jednat o jedno z prodejních překvapení v začátku letošního roku. Slevový kupón u ulefónku je „Ulefonepro“ a zajistí vám slevu ve výši 18,99 dolarů. Dostupné pod tímto odkazem.

Leagoo Lead 7

lead7-1

A posledním v dnešní řadě je novinka od Leagoo, Leagoo Lead 7. Lead 7 bude cílit na potencionální kupce hlavně cenou. Jeho výbava spočívá opět ve stokrát obehrané kombinaci čtyřjádrového MTK6582, 1GB RAM a 8GB ROM, které doplňuje Android ve verzi 4.4. U Legoo Lead 7 můžete využít kupón „LEAGOO7“ a sleva bude tentokráte 16,99 dolarů. Lead 7 dostupné na tomto odkazu.