Pokud chcete darovat své milé srdce, srdce, kterým vám může volat, tak si zajeďte do Japonska pro Heart 401AB. Je to taková japonská reminiscence na film „Iluzionista“ a přívěšek hlavolam, který odstrkovaný mladý kouzelník daroval své milované.

Telefon, o kterém zde mluvíme, neumí SMS, neumí MMS, nezvládá připojení k internetu, nemá fotoaparát a zvládá pouze hlasový přenos.

h1

Tento přístroj běží pouze v síti PHS (Japonsko) a je používán jen k hlasovým přenosům, čili jde o zařízení s nízkými náklady. Co je však neobvyklé, je design. Design natolik důvtipný, že si nekupujete telefon, ale velmi kvalitní módní doplněk, u kterého musíte navíc zapojit i hlavu, abyste přetvořili mobil na srdce, které můžete někomu darovat.

h3

Tento úplně nejzákladnější telefon má monochromatický displej o velikosti 0,9 palce a tloušťka telefonu je 23 mm. Je to vlastně taková hračka. Ovšem hračka, která asi potěší 🙂

h2

 

[Zdroj]
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.