Stylové výměnné zadní kryty se měly stát jedním z rozlišovacích rysů telefonu OnePlus One. Společnost plánovala výrobu několika typů těchto krytů, avšak po porodních bolestech ve výrobě a několika měsíčních testech se společnost rozhodla emitovat jen limitovaný počet bamboo style swap krytů. Ty bylo možné sehnat pouze skrze doručenou pozvánku od OnePlus.

Společnost to osvětlila, že bohužel díky náročnosti výrobního procesu nejsou schopni dodat produkt, který korespondoval s jejich požadavky na kvalitu.

 

Nyní se však objevily nové snímky s pravděpodobně nově připravovaným designem zadního krytu telefonu se vzorem tkaného košíku. Snímky se objevily na oficiálním čínském účtu Weibo OnePlus.

Nemáme, bohužel, zatím žádný popis ani specifikace tohoto krytu, avšak dle snímku se zdá, že jde o skutečnou vazbu, která je následně lisována a tvrzena pomocí pryskyřice, čímž se dosáhne vodě odolného a hladkého povrchu. Jsme zvědavi, jestli tedy OnePlus opravdu oznámí oficiální prodej, nebo jestli je to jen jakýsi vzorek, který byl uveřejněn za účelem osahání trhu.

EDIT:

oneplus novy rok

K příležitosti oslavy nového roku v Číně, bude opět možné zakoupit OnePlus One bez pozvánky. Tuto možnost lze využít 20. ledna/januára v časovém rozmezí od 19 – 21 hod GMT (tedy v našich krajinách od 20 do 22 hodiny). Pokud byste přemýšleli o možné účasti, doporučuji mít vše připraveno ještě před daným časem a obrnit se trpělivostí v důsledku velkého zájmu a tím problémy se servery.

 

[zdroj][zdroj]
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.