Včera se na stránkách čínského certifikačního úřadu Tenaa objevil telefon s kódovým označením ZTE S2014. Podle dostupných informací by tento nový telefon společnosti ZTE měl spadat mezi telefony střední třídy a přestože některé jeho specifikace byly odhaleny, stále není jasno, jakou úhlopříčku bude mít jeho displej.

Pokud vezmeme v potaz rozměry S2014, které jsou 142 x 72 x 9,3 mm, můžeme si tipnout na pěti palcový displej. Procesor bude čtyř jádrový s taktem 1,2 GHz a jak už bývá na stránkách Tenaa zvykem, nenajdeme zde typ procesoru nebo jeho výrobce. Operační paměť bude mít 2 GB, vnitřní pak 16 GB a bude rozšiřitelná až na 32 GB. Hlavní fotoaparát bude 8 MPix s LED bleskem a přední kamera bude 5 MPix.

Jestliže se podíváme na další parametry, najdeme zde podporu Wi-Fi, Bluetooth 4.0, 3,5 mm vstup pro sluchátka a také podporu LTE. Operačním systémem by měl být Android 4.4.4 Kitkkat.

[Zdroj] [Via]
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.