Je rok 2015 a my se můžeme těšit, že budeme svědky bitvy mezi výrobci chytrých zařízení. A prvním z prvních, nejvíce očekávaných, bude zřejmě Xiaomi Redmi 2, které má být představeno 15. ledna/januára.

Ale vypadá to, že společnost Oppo si to nenechá líbit a již zveřejnila na oficiálním Weibo účtu upoutávku, kterou láká na představení jejich prvního telefonu v tomto roce, tedy modelu Oppo R1C s podporou LTE.

Již dříve unikly na internet snímky ukazující zadní panel ze safírového skla, který vypadá lépe než zadní panel Oppo R5. S největší pravděpodobností by měl disponovat 5 palcovým HD displejem, procesorem Qualcomm Snapdragon 615 s taktem 1,5GHz, 2GB RAM, 16GB pamětí rozšiřitelnou až na 128GB a 13MPx zadním fotoaparátem.

Když si to zrekapitulujeme, rok 2014 byl dobrým rokem pro Oppo. Nejvíce zaujali modelem Oppo N3, který má otočnou kameru a podporu LTE.

Povede se jim to i letos? My doufáme, že ano.

[Zdroj]

 

 

 

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.