Pro ty z vás, kteří by ještě rychle a výhodně si chtěli něco zakoupit z čínské provenience, přinášíme dnes dnes dva krátké tipy.

První se týká staré dobré známé Xiaomi PowerBank 10400, kterou můžete zakoupit za pouhých 18,99 dolarů při použití kupónu „mip23off“. Je mi jasné, že velká většina z vás již nějakou tu externí nabíječku vlastníte, ale je mnoho takových, včetně mě například, kterým přijde tato sleva k duhu.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

O této externí powerbance jsme toho již napsali spousty, nemá cenu uvádět další podrobnosti, dokonce jste si o ni mohli u nás i zasoutěžit a přečíst naši krátkou recenzi. Tedy Tinydeal a „mip23off“.

diy-google-cardboard-virtual-3d-glasses-f-iphone-samsung-nexus-6

Když už jsem tak brouzdal na Tinydealu, uhodilo mě něco dalšího do oka. Sleva 62% na DIY Google VR 3D brýle. Přiznám se, že jsem byl velký fanda 3D hraní (na PC ovšem), dodnes mi leží nvidiácké brýle u 3D monitoru a při pohledu na papírovou lepenku, kterou si seskládám, nasadím na telefon, chytnu gumičkou a začnu si užívat 3D zážitek jsem se musel pousmát. Avšak za 84 Kč mě tato podivnost možná zaujala natolik, že ji snad i vyzkouším 😉 .

Má někdo z váš zkušenost s 3D na telefonu? Podělte se se mnou a i ostatními čtenáři v komentářích.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.