Dnešním článkem bych rád započal sérii, která vám postupně bude přibližovat jednotlivé značky čínských výrobců a jejich historii. Dnešní otvírák se ponese v duchu značky poněkud nové a u nás méně známé – Ulefone.

Výrobce Ulefone byl založen v roce 2005, se specializací na výrobu kvalitních OEM smartphonů pro jiné značky jako jsou Elephone, Philips a další. V letošním roce si však v Ulefone řekli dost – umíme dělat pro ostatní, proč bychom se nesvezli na vlně popularity se svou vlastní značkou. Dali hlavy dohoromady a na trh se dostaly telefony jejich vlatní značky – Ulefone.

ulefone

Jak už jsme si řekli, Ulefone má skoro desetiletou praxi ve výrobě smartphonů a tak má velký potenciál přenést tyto zkušenosti do svého vlastního produktu. Není to jen tým s kreslícím prknem, ale i s vlastním zázemím na výrobu, což tak mnoho značek nesplňuje. Jejich zaměření na mimočínský trh je sympatické pro nás „zámořské“ zákazníky a i jejich široká síť prodejců zaručuje dostupnost jejich produktů.

Pojďme se teď podívat co na nás přichystal mladý čínský tým (průměrný věk zaměstnanců je kolem 30 let – mě by asi už nezaměstnali) se svým novým smartphonem Be One.

Banner_01

Ulefone Be One je 5,5-palcový smartphone s MTK6592M, IPS OGS panelem od LG, 1GB RAM, 16GB ROM, zadní 13MP fotoaparát, přední 8MP, v Antutu dosáhl skóre přes 30000 a jeho cena je stanovena na 129,99 dolarů.

Povede se značce Ulefone taková malá revoluce na trhu s čínskými chytrými telefony? To nevíme, ale budeme je sledovat i nadále a těšíme se na recenzi jejich nadcházejícího Ulefone Be One!

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.