Ve středu jsme uveřejnili uniklá data o připravované novince Xiaomi s pravděpodobným procesorem Leadcore (více zde). Bohužel, ze stránek certifikačního úřadu TENAA nejsme schopni získat přesné informace o použitém procesoru. Ještě večer se však objevili další informace, tentokrát únik dat postihl benchmark AnTuTu. Zde již jsme schopni identifikovat více informací a s tím i použitý procesor, kterým je Snapdragon 410. Takže teď vyvstává nová otázka. Jde o jedno zařízení, nebo budou v nejbližší době představena dvě? Ta možnost tu je, očekává se modernizace RedMi, ale také již avizovaný telefon za zhruba 1800,- Kč, což naznačuje ohlášené připojení k projektu AndroidOne.

Nyní se však podíváme na uniklá data z benchmarku AnTuTu. Jak můžeme vidět na obrázku níže, tak tento model telefonu bude poháněn procesorem z dílny Qualcomm Snapdragon 410 MSM8916. Jedná se o 64-bitový procesor se čtyřmi jádry. Operační paměť má kapacitu 1 GB a úložný prostor 8 GB. Baterie dosahuje kapacity 2200 mAh, telefon podporuje připojení ke GSM, WCDMA, TD-LTE a FDD-LTE sítím, což jsou sítě China Unicom 4G LTE. IPS displej má velikost 4,7 palce, přední kamera je osazena 2 Mpx a zadní 8 Mpx senzorem. Systém poběží na Android 4.4.4 KitKat.

Antutu Xiaomi _2

Dle uniklých informací z certifikačního úřadu TENAA, je tento přístroj o něco užší než Xiaomi RedMi 1S a také lehčí, 134 g. Zadní kryty budou provedeny v těchto barevných variantách: černá, bílá, červená, oranžová, žlutá, zelená, modrá, fialová a další. Je tedy dost pravděpodobné, že se bude jednat o modernizovanou verzi RedMi 1S. Nedá se však vyloučit, že výrobce ho nazve rovnou RedMi 2.

Antutu Xiaomi _1

Telefon, pro zajímavost, dosáhl na hodnotu 19898 v AnTuTu skóre, což je odpovídající těmto telefonům, které používají procesor Snapdragon 410.

Dle všech indicií bude zařízení představeno v nejbližší době, a to se také dozvíme, jestli Xiaomi uvede dvě zařízení anebo šlo jen o informační šum.

 

[Zdroj]

 

 

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.