Ohodnoťte článek

Před dvěma dny byl s velkou slávou představen Huawei Honor 6 Plus a už včera se začalo hovořit o tom, že se tento zajímavý telefon zřejmě nedostane za hranice velké Číny.

Letos se na českém a slovenském trhu objevili hned dva zástupci „honoří“ rodinky, konkrétně Honor 6 a Honor 3C. Pravda, jde o samostatnou značku Honor, která je speciálně určena pro evropské trhy, ale to nic nemění na tom, že snad všichni evropští fanoušci Huawei očekávali, že dřív nebo později půjde do prodeje v Evropě i Honor 6 Plus.

Podle zástupců společnosti Huawei, kteří se vyjádřili  k dané otázce zda a kdy se objeví Honor 6 Plus objeví v Evropě, je tento telefon zaměřen výhradně na asijské trhy. „Honor 6 Plus je orioentován na zákazníky v Asii, kde je velká poptávka po phabletech, takže tento přístroj byl speciálně vyvinut pro potřebu asijských trhů.“. Dále také bylo řečeno, že společnost Huawei nevyužívá přístup „one-size-fits-all“, tedy „jedna velikost, která padne všem“ u svých produktů. „V Evropě je v současné době menší poptávka po phabletech, takže se snažíme evropským zákazníkům nabízet velice kvalitní Honor 6 a Honor 3C.“.

Na závěr snad jen dodáme, že v Číně právě dnes začínají předobjednávky pro Honor 6 Plus a s dodávkami zařízení se počítá někdy v příštím týdnu.

[Zdroj]
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.