Na dobré ráno tu máme něco opravdu lahůdkového a doporučuji číst jen opatrně a na vlastní nebezpečí, protože chodit celý den se spodní čelistí na úrovni kolem případně vypadlými bulvami není asi úplně pohodlné 🙂 Samurajové ze Sony nás oblažili únikem údajných specifikací monstrózního  Z4 Tablet Ultra a i když se dá předpokládat, že ho neuvidíme ještě dlouhé a dlouhé měsíce, tak stejně něco podobného aspoň na papíře zahřeje u srdce.

Jak je vidět z obrázku tak by mělo jít o 13″ tablet s brutálním 4K rozlišením 3840 x 2400 pixelů a neméně brutálními 6 GB LPDDR4 RAM, ostatně proč troškařit když standardem dnešních dní jsou 2 GB 🙂 Ani s výběrem čipu se v Japonsku nemazali a Snapdragon 810 taktovaný na 2.86 GHz bude asi trhač asfaltu, jaký jsme ještě neviděli. Zbytek specifikací si prohlédněte sami protože mi pomalu dochází slova k popsání nabitosti výbavy 🙂 První představení řady Z4 se všeobecně očekává na veletrhu CES v lednu, ale troufám si odhadnou, že to nebude případ Sony Z4 Tablet Ultra, na který si pravděpodobně počkáme ještě mnohem déle.

[Zdroj]
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.