Na facebookových stránkách společnosti Leagoo se objevila anonce nového zařízení Leagoo Lead 7, které by se mělo objevit 24. prosince/decembra. Na stránkách se o tomto novém telefonu hovoří v superlativech a vyzdvihována je především velká kapacita baterie. Ta má vydržet až 450 hodin pohotovostního režimu, 23 hodin hovoru a 30 hodin přehrávání hudby.

V souvislosti s baterií je zde zmíněno i rychlé nabíjení, kdy z 0% na 80% kapacity nabijeme během jedné hodiny. Leagoo Lead 7 bude vybaveno uživatelským rozhraním UI 3.0 s novým designem.

K dalším parametrům Lead 7 patří pěti palcový displej s rozlišením 1280 x 720 pixelů, čtyř jádrový procesor MT6582 s taktem 1,3 GHz, 1 GB RAM a 8 GB ROM, kterou lze rozšířit až na 32 GB.

Hlavní fotoaparát je 13 MPix a přední kamera 8 MPix. Operačním systémem je Android 4.4 Kitkat a telefon je dualSIM.

Leagoo Lead 7 bude nabízen v černém a bílém barevném provedení. O ceně na facebooku nepadla zmínka, takže jsem se pro vás snažili zjistit alespoň jakousi orientační cenu. Na Coolicool.com najdete Leagoo Lead 7 v nabídce s cenovkou 141,99 dolarů. Zatím jej však nemají skladem a proto je nutno brát tuto cenu pouze jako orientační. Plné  specifikace telefonu naleznete zde.

[Zdroj]