Čert aby se v tom Meizu vyznal. Už pár dnů prosakují éterem různé spekulace a fámy. A to jen proto, aby byly vzápětí vyvráceny a popřeny.

Dnes tu máme další informaci, která pořádně zamotala hlavu nejen blogerům z čínských stránek Weibo, ale i všem příznivcům společnosti Meizu.

Meizu-December-11th-teaser-image

Podle jednoho z teaserů by měl dnešní den být dnem nějakého velkého odhalení. Co nám tedy bude dnes představeno? Mohl by to být nový telefon Meizu K52? Ano, mohl, a to i z toho důvodu, že Meizu se nechalo slyšet, že do konce letošního roku hodlají ukázat světu další dvě novinky. Ovšem, aby to nebylo tak jednoduché, začalo se nedávno mluvit i nové produktové řadě „Blue Charm“.

Když už mluvíme o „Blue Charm“, musíme zároveň doplnit, že to bude doslova velký třesk ve společnosti Meizu. Nepůjde jen o novou řadu telefonů, najdeme zde i Samrt TV, router, SmartWatch a tablet.

Pokud jsou tyto zvěsti pravdivé, mohlo by to znamenat, že Meizu přechází na podobnou marketingovou strategii jako Xiaomi. Tedy nejen že posílí o novou řadu telefonů, ale budou expandovat i směrem k dalším produktům.

Takže zmatení je opravdu velké. Dnes by tedy mohlo Meizu oficiálně představit i tuto novou produktovou řadu. Ovšem podle úplně posledních uniklých zpráv, si údajně Meizu naplánovalo nějakou velkou akci na 23. prosince/decembra.

lancio-meizu-1

Nezbývá tedy, než bedlivě sledovat dění kolem Meizu a doufat, že se snad už brzo dozvíme, oč vlastně jde.

Aktualizace:

Meizu_event

V době psaní tohoto příspěvku došlo k dalším zajímavým změnám. Proto přinášíme upřesnění, které jak doufáme, je založeno na pravdě, neboť se objevilo na oficiálním blogu společnosti Meizu.  Můžeme se tedy z oficiální pozvánky dozvědět, že 23. prosince/decembra bude v Pekingu představena nová produktová řada, která je velmi inovativní a nabídne vynikající zařízení. Opět je tu ale jeden háček. Na teaseru  vidíme nápis „No blue“. Že by změna z původního „Blue Charm“? Nebo jde o nějakou další mystifikaci? Zdá se, že jednoznačné rozluštění záhady přijde před Štědrým dnem.

[Zdroj] [Zdroj] [Zdroj]
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.