Dovolte, abych se na chvíli zasnila: jsem velmi mladá, velmi krásná a velmi bohatá. Jako taková se ráda obklopuji výhradně krásnými drahými věcmi. K absolutní zhýčkaně snobské výstřednosti už mi chybí jen opravdu málo, a to málo je luxusní telefon luxusní značky s luxusní cenou. Proč si tedy nepořídit Tonino Lamborghini 88 Tauri?

Ale honem zpět do reality. Coby chudá redaktorka považuji investici 5 tisíc korun do telefonu za zcela optimální. Ale samozřejmě si dovedu představit, že bych si pořídila i mobil za, panečku, 15 tisíc. Ovšem při představě, že bych si jen tak koupila přístroj za 6000 dolarů (135 144 koruny české) se mi podlamují kolena a jdou na mě mrákoty.

Ano, čtete správně, telefon Tonino Lamborghini 88 Tauri stojí oněch zmiňovaných 6000 dolarů. Pravda je ta, že nabízí opravdový luxus vyvedený v pravé kůži a oceli. Ladné křivky a barevné kombinace podtrhují jedinečný a dravě mužný vzhled italského střihu.

S jakými specifikacemi tento krasavec přichází? Pěti palcový displej s rozlišením 1920 x 1080 pixelů je chráněn Gorilla Glass 3 s oleofobní vrstvou. Čtyř jádrový procesor Snapdragon 801 je taktován na 2,3 GHz. Operační paměť má kapacitu 3 GB a vnitřní paměť pak 64 GB. Energii dodává 3400 mAh baterie. Zadní fotoaparát je 20 MPix a přední 8 MPix. Telefon je dual SIM a podporuje LTE sítě. Operačním systémem je Android 4.4.4 Kitkat.

Tonino Lamborghini 88 Tauri je vyroben v limitované edici 1947 kusů. Proč zrovna tolik? Je to totiž ročník narození samotného Antonia Lamborghini, syna zakladatele stejnojmenné společnosti. Telefon se začne prodávat těsně před koncem letošního roku.

[Zdroj]
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.