Pomalu se blíží konec roku a zdá se, že novinky nám budou předkládány snad i při štědrovečerní večeři. ZOPO nám nedávno představilo nový telefon 3X, tedy spíše představilo nové jméno, poněvadž se jedná skoro o totožný model se ZP999 (více zde). Nyní však přichází s něčím novým a dá se předpokládat, že je to reakce na nedávno představené novinky od společnosti Jiayu S3 a nebo nový procesor od Huawei postavený taktéž na 64bitové architektuře (více zde).

 

ZOPO skrze sociální sítě vyvěsil nový teaser, který nám jasně dává na srozuměnou o co se bude jednat, čímž je přechod procesorů z 32 bitové architektury na 64 bitovou. Je to již druhá upoutávka v nedávné době, která se objevila prostřednictvím sociálních sítí. Na první byla zobrazena optika a záda telefonu s vycentrovanou kamerou. ZOPO nám tím pravděpodobně naznačuje na čem si zakládá u svých chytrých telefonů. Tím jsou fotografické snímače, kde u posledních modelů dosahují specifikací 14Mpx a clony f/2.0 , což umožní zachycení ostrých a detailních snímků.

 

zopo teaser

Zatím není jasné, jestli oba propagační obrázky spolu souvisí. Bohužel ani nevíme o jaký procesor se nakonec bude jednat, jestli půjde o MT6732 nebo MT6752, a to v závislosti na tom, jestli půjde o čtyř-jádro nebo osmi-jádro.

ZOPO,  ještě nedávno poměrně velký hráč na čínském trhu s chytrými telefony, by se tímto krokem rádo dostalo zpět na výsluní. Budeme vás určitě informovat, jakmile zjistíme více.

 

[zdroj][zdroj]