Tak a je to tady. Právě jsme se dožili jednoho roku trvání Gizchina.cz a z toho důvodu mi dovolte trochu si zabilancovat.

Když jsem přesně před rokem napsal přeložil svůj první článek zde na Gizchina.cz (link ani radši dávat nebudu) ani ve snu mě nenapadlo, co všechno se za ten rok stane a co všechno obnáší být šéfredaktorem techzinu specializovaného na čínskou produkci. V podstatě nadšenec, který do toho skočil a učil se plavat rovnou ve vlnách. Velkou pomocí mi bylo, že jsem na to nebyl moc dlouho sám, již po nějaké době jsem přibral Jirku Binka (dej mu pánbu hezké redaktorské nebe), který mi v rozjezdu mocně pomohl, anebo, když se k nám přidal jeden z našich (tehdy) mála čtenářů Zbyněk Polívka. V podstatě každého diskutujícího pod články jsem si pamatoval a když jste někdo z vás dlouho nekomentoval, měl jsem obavy, co se s vámi stalo. Byly to zajímavé doby a velký dík patří i našim inzerentům, kteří s námi jsou od začátku a všem, kteří nás podporovali.

Dnes jsme již v podstatně jiné situaci, redakce se nám úctyhodně rozšířila a za velké pomoci Hany Kučerové a Martina Fabiána konečně dostala i profesionálnější organizaci. Nemyslete si, stále jedeme v nadšeneckém režimu, bez toho by to ani nešlo, ale věříme, že se jednou zablýskne na lepší časy. K tomu nám však pomáháte vy, naši čtenáři a za to vám patří velký dík. Nejenom za to, že je vás stále víc (v současné době se návštěvy pohybují okolo čísla 4.500), ale že i komentujete, upozorňujete a celkově nám dáváte motivaci k další práci. Ještě jednou díky.

Gizchina_rok1

Celkově jsme za ten rok publikovali skoro 1800 příspěvků, ať již to byly novinky, soutěže nebo recenze a jsme rádi, že se pomalu odpoutáváme od závislosti na matce Gizchina.com. Recenze již publikujeme pouze naše vlastní a i co se týče zdrojů se karta pomalu obrací. Čím dál více je Gizchina.cz tou, která je přebírána ostatními Gizchina weby, ale i dalšími techziny. Pro náš další vývoj byl tohle podstatný krok. Souhlas? Za mě tedy hlasité Ano. Také jsme rádi, že vám stále častěji můžeme poskytnout různé dárky formou soutěží a máme radost, že s každou další počet zúčastněných utěšeně roste.

Ale co nás nejvíc zajímá, je to, jak vidíte roční vývoj Gizchina.cz vy, čtenáři. Jdeme správnou cestou? Je něco, co bychom měli urychleně zlepšit? Nebo naopak něco, za co byste nás chtěli pochválit? Dejte nám, prosím, vědět do komentářů níže. Zpětná vazba od vás, je přesně to, co potřebujeme k dalšímu růstu! Děkujeme!

PS: A doufám, že zase za rok budu bilancovat! 🙂