Další zařízení, které v nedávné době prošlo certifikačním úřadem Tenaa a získalo provozní licenci, je Oppo R8207.

Jaké jsou jeho specifikace? Jak už bývá zvykem, na stránkách čínského certifikačního úřadu najdeme je hrubý výčet parametrů zařízení, ale i přesto si můžeme udělat rámcovou představu, jaký asi nový model bude.

Telefon Oppo, s označením R8207, bude mít pěti palcový displej s rozlišením 1280 x 720 pixelů a osmi jádrový procesor s taktem 1,5 GHz. Doplňovat to budou 2 GB RAM a 16 GB vnitřní paměti, kterou bude možno rozšířit pomocí SDkarty až na 128 GB.

Pokud bychom se zaměřili na rozměry telefonů, které jsou 140,6 x 70,1 x 6,85 mm, tak nás určitě zaujme jeho tloušťka pouhých 6,85 mm. Silnou stránkou přístroje může být i jeho design, který je čistý a elegantní.

Další technické detaily, které lze na Tenaa zjistit, je rozlišení zadního fotoaparátu, který je 13 MPix. Přední kamera je pak 5 MPix. Operačním systémem by měl být Android 4.4.4 Kitkat.

Jako vždy není zmíněno ani datum uvolnění nového telefonu ani jeho přibližná cena. Ovšem lze předpokládat, že pokud už Oppo R8207 získal certifikaci, budeme se s ním moci setkat v dohledné době.

[Zdroj] [Via]

 

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.