Mít v nabídce osmipalcový tablet s Windows 8.1 je v posledních dnech něco jako zákonem pro každého výrobce a Onda je zatím poslední v dlouhé řadě těch, co tento zákon ctí. První informace o novém Onda V820w zapadají do obvyklé mozaiky specifikací a jediné, čím může opravdu zaujmout, je pokud se podaří ohromit cenou. Z reklamního teaseru bych odhadnul  plánovaných 499 juanů (81$), v horším případě pak 599 juanů (97$).

S cenou tedy plus mínus dorovnává konkurenci v podobě Pipo W4,  případně Ployer Momo8W a oproti ním nabídne 2 GB DDR3L RAM, což je jistě chvályhodné, žádoucí a vyrovná se Chuwi Vi8. Jinak je zbytek hardwaru opravdu uniformní, Intel Atom Z3735F, rozlišení 1280 x 800 pixelů, dvě kamerky, OTG a HDMI, velikost eMMC paměti u modelu zveřejněna nebyla. Klasika pokračuje i v podobě Win8.1 licence zdarma a ročního předplatného Office 365. Více možností ke koupi  není nikdy na škodu a pokud opravdu Onda udrží cenu na nízké hladině tak se nemusí jednat o špatnou koupi levného 8″ Win tabletu.

270081

[Zdroj]
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.