Ohodnoťte článek

Může se to zdá neuvěřitelné, ale OnePlus otevírá kamenný obchod v Pekingu. Experience Store byl představen včera 25. listopadu médiím. Nyní bude otevřen ve zkušebním režimu, a to od 1. prosince/decembra a oficiálně naběhne na plný provoz 20. prosince/decembra.

V Experience Store najdeme samozřejmě telefony One, a to hned v několika modifikacích. Za zmínku stojí určitě limitovaná edice Bamboo style swap (s bambusový zadním krytem) a JBL Special Edition (více zde), kde v balení najdete  jako další příslušenství sluchátka, vyvíjená právě s věhlasnou audio společností JBL.

OnePlus store_3

Uvnitř obchodu najdeme i konferenční místnost, která by měla sloužit jako vzdělávací/prezentační centrum pro zákazníky, kde budou mít možnost se do detailů seznámit s produkty OnePlus.

OnePlus store_2

Zprávy z Číny naznačují, že jde jen o začátek a OnePlus má v plánu otevírat další obchody. Možná by to mohlo naznačovat i pomalý konec pozvánkového systému, ale to opět ukáže až čas. Jak jsme již zmínili v minulých článcích, tak pro nové společnosti, jako je právě OnePlus je velice nevýhodné nechat ležet peníze v zásobách, což potvrdil právě Carl Pei (CEO společnosti), při obhajobě pozvánkového systému. Více najdete zde.

OnePlus_black friday

Další, svým způsobem pozitivní zprávou je, že OnePlus se přidává k tzv. Black Friday šílenství a připravil akci na své příslušenství k telefonům. Můžete se zapojit pomocí svých Facebookových profilů a sdílet jednotlivé produkty. Čím víc vás bude, tím větší slevy dosáhnete na jednotlivé doplňky k telefonu. Najdete zde například sluchátka JBL, screen protektory, pouzdra nebo flipy.

 

[zdroj][zdroj][zdroj]
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.