Elephone si zasluhuje o jeden z hlavních titulků v tomto týdnu, a to především díky konceptu nového telefonu v jejich třídě „G“.

Elephone v současné době budí dojem, že je ve stádiu hyperaktivity. V minulém týdnu nám již naservíroval několik svých modelů: P8 Pro, P5000 a P6000. Nyní však přichází s úplně novým konceptem telefonů, který na první pohled vzbuzuje pocit něčeho osobitějšího, až bych se nebál nazvat to luxusním.

 

elephone G_4

Na rozdíl od většiny ostatních, dříve představených modelů, tento nový design se zaměřením na tenký vzhled (dnes velice moderní výraz u výrobců tzv. „thin style“) vypadá velmi jedinečně, což jen dokazuje, že tato společnost má na více než vytvářet nějaké klony slavných zařízení.

Tento nový model má stylový a především velice tenký design. Měla by to být odpověď na model společnosti UMI a jejich Zero. Zdá se, že telefon by mohl mít 5-palcový display s podobným tlačítkem „home“, které najdeme například na Meizu MX4. Hlavní fotoaparát bude pravděpodobně disponovat duálním LED přisvícením.

elephone G_1

Opravdu je skvělé vidět snahu Elephone vytvořit jedinečný vzhled. Samozřejmě po detailním prozkoumání zde najdeme inspirace mnoha telefony různých značek, ať již pro nás více známých, ale i těch, které úspěšně operují především na čínském trhu.

Zdá se však, že tento design je natolik výjimečný, že na první pohled zaujme, a to i s přihlédnutím výše zmíněného. Pro Elephone by tedy mohla být řada „G“ konečným odpoutáním se od snahy napodobování různých známých značek a směřováním k svému jedinečnému stylu. Doufejme tedy, že tento model může být právě obratem k začátku nového směru této nadějné asijské značky.

 

elephone G_3

Škoda jen, že zatím nevíme nic o konfiguraci a vybavení. O tom producent striktně mlčí. Věříme však, že nás nebude dlouho napínat a telefon představí v plné parádě.

[zdroj][zdroj]