Po představení dvou telefonů v tomto roce (Zeaplus M4 a M6 – oba modely jsme již na Gizchina.cz zmínili), přichází tento nadějný čínský start-up s poněkud odlišným zařízením. Jedná se o malou, avšak pro dost lidí užitečnou „věcičku“. ZeaPlus Nut je malý inteligentní Tracker k vyhledávání například vašich zatoulaných osobních věcí.

Bez ohledu na to, jak je kdo pečlivý, někdy zkrátka nastane čas, kdy potřebujete rychle najít klíče od bytu, domu nebo auta. Případně nemůžete rychle najít peněženku, tablet, usb klíčenku a jiné, v tu chvíli by pro vás mohl být Zeaplus Nut jednoduše nedocenitelný.

ZeaPlus Nut_2

Vzhledem je podobný malému plastovému přívěsku ke klíčům, který jednoduše připevníte, případně vložíte, ke svým osobním věcem a zaregistrujete jej do aplikace ve vašem chytrém telefonu. Tím vyřešíte často svízelnou a stresovou situaci. Aplikace pod názvem Nut App je ke stažení jak na Play Store, tak i v App Store, tzn. podporuje obě platformy.

 

 

Výše uvedené video naznačuje možnosti aplikace společně se zařízením Zeaplus Nut. Můžete ho využívat v různých situacích, např. použít mapu k vyhledání polohy, nebo zavolat a Nut se ozve zvukem a vy tím odhalíte polohu.

ZeaPlus Nut_3

Dle poslední návštěvy stránky producenta (viz obrázek výše), je již možné Zeaplus Nut zakoupit za cenu necelých 20 dolarů / kus.

 

Zde specifikace:

Barva                  Bílá, Mátová, Oranžová

Rozměry            36x36x5,8mm

Váha                   10g

Bluetooth           4.0

Kompatibilita   Android s Bluetooth 4.0, iPhone5/5c/5s, iPhone6/iPhone 6 Plus, iPad3/4, iPad air, iPad mini

Baterie                2500mAh LiPo nabíjecí s výdrží 3 měsíce v pohotovostním režimu

Sledování           až 6 položek

Dosah                 výrobce tvrdí až 50 m (myslím, že to je však trochu nadsazené – pozn. autora)

 

V balení naleznete 1x Zeaplus Nut, 1x baterii CR2032  a 1x 3M nálepku.

 

[Zdroj][Zdroj]