Po představení Pro verze špičkového smartphonu Meizu MX4 se v Číně doslova začala #PROhorečka a již nyní mnoho výrobců plánuje svojí Pro verzi daného smartphonu! Hongkongští Elephone jsou jedni z prvních s modelem Elephone P8 Pro a my na něj podíváme podrobněji.

Společnost Elephone byla jednu dobu samé překvapení – pravidelné aktualizace ROM, originální design telefonů, jako jedni z prvních nabídli čtečku otisků prstů… Ale s touto novinkou P8 Pro se řadí spíše do dalších „klon“ značek. Jeho starší bratříček P8 byla přesná kopie Note 3, nijak mne nepřekvapuje, že P8 Pro je klonem novinky Note 4 a nejsem si úplně jistý, jestli je to dost na přilákání zákazníků.

front

Pro ty, kterým se líbí design nové vlajkové lodě Samsungu, chtějí dobrý výkon nebo výbornou konstrukci je nový Elephone P8 Pro dobrou volbou na zvážení. Výrobce se chválí, že kovový rámeček telefonu je z hliníkovo-hořčíkové slitiny, stejně jako celá konstrukce nového iPhone 6.  Telefon nabídne 5.7-palcový IPS HD displej s velmi tenkými rámečky, což jistě mnoho z vás ocení. V srdci tepe osmijádrový procesor Mediatek MT6592 1.7GHz, kterému sekunduje 2GB RAM. Vše završí decentní baterie o kapacitě 2650mAh, která je spíše zklamáním. O LTE na stránkách EL není zmínky, takže pokud jsou pro vás sítě LTE důležité, poohlédněte se po něčem jiném.

Cena nebyla zatím zveřejněna, avšak můžeme počítat s hranicí 300$.

[Zdroj]