Existuje poměrně málo čínských outdoorových telefonů a pokud se už najdou, jsou zpravidla hodně předražené a mají nízké specifikace. Jde většinou o telefony se zastaralým dvou jádrovým procesorem a 512 MB RAM. To je zřejmě hlavní důvod, který odradí potenciální zákazníky.

Včera se však na stránkách MTKSJ objevil robustní outdoorový telefon Green Orange T1, který sice na první pohled opravdu není žádný krasavec, ale podle všeho by měl splňovat všechna kriteria odolných telefonů. Co však  určitě zaujme, je jeho s skóre v Antutu testech, ve kterých dosáhl výtečných 42 062 bodů. A to by mohlo naznačovat i poměrně solidní hardware.

green-orange-t1-rugged-phone-antutu

Dobré Antutu skóre dává tušit výkonný procesor. V tomto případě by se mohlo jednat o osmi jádrový MT6752 s 64-bitovou architekturou, 2 GB RAM a podporou LTE. Informace, která stále není k dispozici, je datum uvedení na trh a cena telefonu.

[Zdroj]
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.