Je velmi zajímavé sledovat, jak se čínští výrobci mobilních zařízení perou o své místo na slunci, potažmo o zákazníky. Ve chvíli, kdy se očekává představení nového zařízení, v tomto případě Meizu MX4 Pro (19.11.), přispěchají ostatní s kvalitní nabídkou…ehm, ne sexu, ale nabídkou nových e-shopů nebo expanzí na další mimo čínské trhy.

Není proto divu, že společnost iOcean dnes na svých facebookových stránkách zveřejnila fotky telefonu, který zřejmě připravují a upozornila své  fanoušky, že to bude něco mimořádného.

Fanoušci mohou hádat, co bude tím úplně nejvíc nejlepším rysem chystané novinky a otázka: „Any wishes?“, má asi popíchnout příznivce iOcean k tomu, aby projevili svá tajná přání a tužby, které by byly nápomocny při sestavování parametrů nového iOcean modelu.

Jaká by byla vaše přání? Co byste očekávali od nového modelu iOcean? Nebo je vám to snad jedno? Dejte vědět v komentářích.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.