Nejen telefony a tablety živ je technologický a potažmu náš redakční svět, takže když se objeví zajímavý kousek hardwaru i v trošku jiných oblastech, tak cítíme potřebu o něm  informovat. A malý dual konektorový flashdisk od Teclastu tímto zajímavým kouskem bezpochyby je, protože kromě klasického USB standardní velikosti totiž disponuje i vysouvacím Lightning konektorem.

Výhody takového řešení jsou jasné, majitelé jablečných produktů mají konečně možnost rozšířit si kapacitu svého gadgetu připojením přenosné externí paměti. Což je něco co drtivé většině majitelů Androidů přijde díky OTG normální, ale iOS je v tomto ohledu poměrně sveřepý. Cena slušivě vypadající flashky je velmi vysoká, 499 juanů (tedy asi 81$) rozhodně není za 32 GB kapacitu málo a zůstává otázkou, zda se jedná o licencovaný Lightning konektor, protože o tom v propagačních materiálech není ani zmínka. V posledních dnech jsem už viděl podobné zařízení od Sandisku, ale řešení Teclastu je mnohem hezčí a praktičtější, takže ovocnáři mezi našimi čtenáři mohou začít přemýšlet 🙂

54644dc9Nc3ba1717

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.