Známý blogger Charbax dnes přišel s lahůdkovou novinkou a jsem si jist, že naši čtenáři ji ocení také 🙂 Vypadá to, že v Číně je v posledních dnech k dostání naprosto přesná kopie iPhone 6 Plus, včetně tří odpovídajících barevných verzí a launcheru věrně simulujícího iOS. Celá sranda je pak k dostání za 680 juanů (asi 111$) a jak se můžete přesvědčit z videa níže, tak troll potenciál takového zařízení je nebetyčný, protože je vše velmi věrné.

Reálný hardware tohoto klonu je postaven na Mediateku MTK6582 v kombinaci s grafikou Mali-400, 1 GB RAM,8 GB flash úložiště a samozřejmě vše zastřešené Androidem. Teoreticky je k dispozici 5.5″ displej s rozlišením 1280 x 720 pixelů, ale samozřejmě se může jednat pouze o fake popis v Antutu a realita může být horší. Výkonnostní skóre v Antutu se pak pohybuje lehce pod 18.000 bodů. což vůbec není špatné a jak sám Charbax s úsměvem polemizuje, má IP6 Plus vzhledem k desetinásobné ceně i desetinásobný výkon ?

Podrobnější informace nejsou k dispozici, nedozvíme se ani výrobce tohoto klonu, ani zda je také ohebný a zda se barví do modra od džínoviny 🙂

[Zdroj]
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.