Do rukou se nám dostaly první snímky připravovaného Vivo X5 Max!

Musím se přiznat, že když si vybírám nový telefon, tloušťka nehraje skoro žádnou roli v mém rozhodování. Dbám ovšem na celkovou velikost telefonu. Jsem zastáncem spíše praktičtějších rozměrů, takže zařízení s 4,7 palcovým displejem je přesně to pravé pro mě.

Samozřejmě tu jsou i fanoušci tenkých telefonů od značek jako jsou Oppo, Gionee nebo Vivo, které spolu soupeří o to, kdo vyrobí ten nejtenčí. Doposud se tímto titulem pyšnil model R5 od společnosti Oppo, avšak nyní na scénu přichází Vivo X5 Max a je připraven mu to natřít.

vivo-x5-max-1

Vivo X5 Max má obdivuhodnou tloušťku 4,75mm a pravděpodobně bude disponovat 1,7 Ghz 64-bitovým procesorem, 2GB RAM, podporou LTE a FullHD displejem. Není žádným překvapením, že nikde nebyla zmíněna velikost baterie, protože nemůžeme očekávat kapacitu větší než 2000mAh (stejně jako u Oppo R5). Nízká tloušťka si zkrátka vybírá svou daň.

Jak je tomu u vás? Je tloušťka telefonu hlavním aspektem při výběru?

[Zdroj]

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.