Jen pár dnů zbývá do uvedení vlajkové lodi společnosti Meizu a čím více se blížíme tomuto datu, tím více přibývá spekulací nad samotným procesorem pro tento model telefonu.

Ještě včera ráno dle dostupných informací vše nasvědčovalo tomu, že MX4 Pro dostane Exynos od Samsungu, což by nebylo až tak překvapující, díky partnerství mezi oběma zmíněnými společnostmi.

Avšak ještě téhož dne prostřednictvím sociální sítě Weibo vše dementoval samotný ředitel Meizu Li Nan s odvoláním, že tudy cesta nevede. Přímo v příspěvku uvedl, že MX4 Pro nebude mít procesor Samsung Exynos 5433 SoC a ani MediaTek MT6795.

Li Nan
Tak co vlastně bude tepat srdcem očekávané novinky Meizu? Po tomto prohlášení se tedy nabízí možnost v podobě Qualcomm a jejich Snapdragon 801 a nebo dokonce 805. Je však dost podivné, že by Meizu z ničeho nic najednou přerušila spolupráci se Samsungem.

Další možností je použití nižšího typu procesoru od Samsungu a tím je Exynos 5430, který podporuje již dříve představenou a potvrzenou specifikaci displeje 2K a dále LTE CAT 6 (přenos dat až 300 Mbps).

Každopádně vše se dozvíme již 19. listopadu, kdy proběhne představení Meizu MX4 Pro v Pekingu.

Vy se zatím můžete v komentářích připojit s vašimi tipy ohledně procesoru.

[zdroj]

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.