JiaYu zveřejnilo nové oficiální fotky jejich připravovaného modelu JiaYu S3 společně s několika detaily o specifikacích.

JiaYu S3 se stává velmi zajímavým telefonem, který by potěšil každého fajnšmekra. Vypadá to, že má velmi dobře zpracované, bytelné tělo a nemusí se stydět ani za jeho více než dobrou výbavu. ( 2GB RAM nebo 3GB v případě verze Advanced a 5,5-palcový FullHD displej )

Další fotografie publikované ve VIP sekci JiaYu fóra odhalují šasi vyrobené ze slitiny pro pevnou a lehkou konstrukci a LDS antény umístěné vedle větší 3000mAh baterie.

LDS je proces, při kterém je anténa vytištěna na tělo telefonu, aby se dosáhlo efektivního využití větší plochy v těsném nebo omezeném prostoru. Tyto větší plošně natištěné antény by měli poskytnout lepší signál LTE, WIFI a GPS než ty klasické. Fotky níže zobrazují složité detaily těchto antén v šasi JiaYu S3.

 

Pokud jde o WIFI, JiaYu potvrdilo použití 64-bitového osmi jádrového Medikatek MT6752 čipsetu, který podporuje WIFI ve verzi 5G / Wi-Fi Direct / Miracast, plus Bluetooh 4.1, triband GPS, GLONASS, a FM rádio.

Nakonec je třeba zmínit, že S3 bude mít zabudovaný NFC čip a oba sloty na SIM-kartu budou podporovat 4G LTE!

Celkově všechny specifikace, vzhled a šasi JiaYu S3 vypadají velmi slibně. Nemůžu se dočkat, až uvidím tento telefon v akci.

 

[Zdroj] [Zdroj2]

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.